O mnie

Magda Retrografie

Cześć, mam na imię Magda i jestem fotografem rodzinnym.

Mieszkam w Warszawie, ale pochodzę z Łomży, gdzie na zawsze pozostawiłam serce. Drugim ukochanym przeze mnie miejscem są Mazury, gdzie od dzieciństwa spędzam wszystkie wakacje. Lubię tętniące życiem wielkie miasto, ale marzy mi się też wyprowadzka w bardziej malownicze miejsce. Przyroda mnie inspiruje, dopiero wśród niej prawdziwe odpoczywam. Uwielbiam las, łąki i wodę, i to tam zabiorę Was na fotograficzne plenery.

Jestem mamą Melanii, której narodziny zmieniły całe moje życie! Właśnie od upamiętniania jej pierwszych chwil na świecie zaczęła się moja przygoda z fotografią rodzinną. Jak chyba każda mama dosłownie oszalałam na punkcie robienia jej zdjęć. Gorąco pragnęłam zatrzymać w kadrze wszystkie cenne chwile, tak ulotne w przypadku małych, szybko dorastających dzieci. Na zdjęciach brakowało jednak pewnej ważnej osoby – mnie! Dlatego postanowiłam zostać fotografką i tworzyć dla Was, Mamy, i dla Waszych rodzin piękne pamiątki na całe życie. Tak narodziły się Retrografie.

Praca z ludźmi daje mi dużo radości, lubię spotkania, rozmowy i poznawanie Waszych historii. Napiszcie do mnie, jeśli chcecie, abym stworzyła dla Was niepowtarzalne fotograficzne wspomnienia!

Instagram